Львівська місьрада застерігає від придбання квартир у будинку На Нивах

19:10 5 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Інспекція ДАБК у Львові неодноразово проводила перевірку щодо об’єкта будівництва на вулиці На Нивах у Львові, в результаті забудовника притягнено до адміністративної відповідальності за будівництво багатоповерхівки без документа, що дає право на їх виконання.

Про це повідомили в понеділок, 5 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відтак, Львівська міська рада просить мешканців не купувати квартири у цьому будинку, щоб не стати заручниками шахрайських дій аферистів».

«Як зазначають в Інспекції ДАБК Львова, забудовнику Г. Ф Федорів двічі видавалися приписи про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт з вимогою надати доступ посадовим особам ДАБК до об’єкта будівництва для проведення перевірки, про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, в тому числі з вимогою про знесення об’єкта будівництва й з вимогами забезпечити виконання вимог попередніх приписів про усунення порушень вимог містобудівного законодавства. Вимоги цих приписів про зупинення робіт та усунення порушень не було виконано, будівництво не зупинено, документ, що дає право на виконання будівельних робіт, не отримано, об’єкт будівництва не знесено», – поінформували також у ЛМР.

«Крім цього, Інспекція з’ясувала, що будівельні роботи на об’єкті на вулиці На Нивах у Львові проведено не лише всупереч приписам Інспекції про зупинення будівельних робіт, без реєстрації документа на початок виконання будівельних робіт, а й з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки (не забезпечено проїзду з усіх сторін проектованого будинку та доступу пожежників, нормативної кількості місць зберігання автотранспорту, порушено поверховість), але й з порушенням «Плану зонування Шевченківського району Львова» (станом на момент перевірки), та ще й на земельній ділянці, що не відведена для будівництва багатоквартирного житлового будинку», – розповіли також у ЛМР.

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла: «Будинок на вулиці На Нивах збудований з порушенням законодавства. Дозвіл на його будівництво був виданий обласною інспекцією ДАБК на чотири поверхи. Але забудовник збудував 12-поверхівку. Як відомо міській раді, квартири у верхніх поверхах також вже продані. Ми застерігає мешканців бути обережними та не купувати квартири у цьому будинку».

Гелена Пайонкевич зазначила: «Аферисти, які дурять громаду міста, повинні бути покарані. І Львівська міська рада скеровує інформацію у всі правоохоронні органи. Це афера, за яку винні мають нести покарання. Бездіяльність всіх держаних структур – прокуратури, поліції, обласної інспекції ДАБК – призвела до того, що люди стали заручниками ситуації».

«За результатами проведених заходів державного архітектурно-будівельного контролю, забудовника було притягнено до адміністративної відповідальності за недопущення посадових осіб Інспекції до об’єкта будівництва для проведення перевірки; за невиконання припису про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт, а також за виконання будівельних робіт без документа, що дає право на їх виконання; за невиконання приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності», – поінформували також у ЛМР.

«Інспекція ДАБК у Львові подала позов про знесення самочинно збудованого об’єкта: багатоквартирного житлового будинку із вбудовано-прибудованими приміщеннями на вулиці На Нивах у Львові з компенсацією витрат, пов’язаних із знесенням цього об’єкта за рахунок Г. Ф. Федорів  Судове рішення по суті вказаної суперечки поки що не прийнято», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу