Львівська міськрада затвердила договори про модернізацію очисних споруд

23:00 20 жовтня 2016 р.

На сесії ЛМР затвердили в четвер договори, укладених між мерією, водоканалом, НЕФКО, ЄБРР та E5P за проектом реконструкції очисних споруд та будівництва станції переробки мулу у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 20 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що йдеться, зокрема, про кредитний договір від 29 січня 2016 року, укладений між ЛМКП «Львівводоканал» та ЄБРР, щодо реконструкції очисних споруд і будівництва станції переробки мулу для очищення та утилізації стічних вод і виробництва біогазу; договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 7 жовтня 2016 року, укладений між Львівською міською радою та ЄБРР, з метою гарантування виконання зобов’язань ЛМКП «Львівводоканал», відповідно до кредитного договору від 29 січня 2016 року; договір гранту від 29 січня 2016 року, укладений між ЛМКП «Львівводоканал», Львівською міською радою та ЄБРР щодо інвестиційного гранту від Фонду E5P; кредитний договір від 6 липня 2016 року, укладений між ЛМКП «Львівводоканал» та НЕФКО щодо реалізації проекту  з реконструкції очисних споруд та будівництва станції переробки мулу у Львові; договір про надання місцевої гарантії від 7 жовтня 2016 року, укладений між НЕФКО та Львівською міською радою, з метою гарантування виконання зобов’язань ЛМКП «Львівводоканал», відповідно до кредитного договору від 6 липня 2016 року.

Як йдеться в тексті ухвали, вищеназвані договори було підписано раніше. Однак, для вступу їх в силу, необхідно затвердити відповідне рішення сесії міськради. У прес-службі Львівської міськради також нагадали, що реалізація проекту з побудови біогазової станції на комунальних очисних спорудах передбачає фінансування від НЕФКО, у розмірі п’ять мільйонів євро, від ЄБРР – у розмірі 15 мільйонів євро, а також грантові кошти від Е5Р, у розмірі 7,5 млн. євро. Очікуване дофінансування з бюджету міста становитиме близько чотирьох мільйонів євро.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу