Львівська міськрада застерігає від купівлі квартир забудовника-афериста

12:05 21 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 21 серпня, під приміщення міської ратуші вийшли невдоволені мешканці Львова, які придбали помешкання в будинку №61 забудовника ПрАТ «Ірокс» на вулиці Величковського, до якого не підведені комунікації.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Як пояснив начальник юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Львова Святослав Кіндратів, міськрада не має функцій контролю за цим будівництвом, оскільки воно належить до класу наслідків СС3, і такі повноваження здійснює держава».

Святослав Кіндратів наголосив: «У нас найбільш критична ситуація серед забудовників – з компанією «Ірокс». Вона виникла у зв’язку з прийнятим законом Верховної Ради у 2015 році, згідно з яким активно реалізувалась програма децентралізації. Львівській міській раді від держави передали деякі повноваження щодо контролю за будівництвом, зокрема – щодо об’єктів, які належать до класу наслідків СС1 і СС2, тобто не дуже великі об’єкти і не пам’ятки архітектури».

Начальник юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Львова також зазначив: «На вулиці Величковського відбувається будівництво класу наслідків СС3. Відповідно, міська рада не має функцій контролю над ним. Коли створилась міська інспекція ДАБК в 2016 році, ми вийшли на цей об’єкт, і на наші скарги нам одразу пред’явили розрахунки, згідно з якими об’єкт належить до класу СС3. Відповідно, ми не могли здійснити перевірку на цьому об’єкті.

Святослав Кіндратів також розповів: «Забудовник намагається обдурити мешканців, не підводячи, з їхніх слів, комунікації до будинку та не забезпечуючи належних умов проживання.  Ми ж від себе вже неодноразово звертались до правоохоронних органів. Також від міської ради скеруємо заяву до забудовника та ДАБІ України, з проханням максимально посприяти виходу з цієї ситуації».

«ПрАТ «Ірокс» у Львові протиправно здійснює будівництво низки багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Відтак, мешканців закликають не купувати квартири в новобудовах цього забудовника. Зокрема, йдеться про багатоквартирні житлові будинки на вулицях Антонича та Майданній, №42 на вулиці Тернопільській і №418 на вулиці Шевченка», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу