Львівська міськрада уклала угоди на вивезення сміття лише на декілька днів

12:30 30 січня 2017 р.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Серій Бабак попередив: «Ми ризикуємо знову опинитися в схожій ситуації з твердими побутовими відходами».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Серій Бабак розповів: «Щодо угод з містами обласного значення на вивезення сміття, то хочу підкреслити, що ці угоди укладені лише на кілька днів, три-п’ять днів. Натомість ми очікували на укладання угод на довгостроковий термін, ми очікували на тривалу співпрацю по вивезенню твердих побутових відходів. Я маю надію, що ця співпраця буде і ми підпишемо саме довгострокові договори. Адже через кілька днів вивеземо все накопичене сміття, проте кожного дня сміття буде назбируватися. Тому, ми ризикуємо знову опинитися в схожій ситуації з твердими побутовими відходами».

Про це повідомляється сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

14:55 18 січня 2021 р.

У Львові обморозилися 16 людей

Упродовж 1−17 січня до міських лікарень з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осіб. Зокрема, у 12 були обморожені кінцівки, 4 отримали переохолодження. Зараз 3 осіб уже виписали.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу