Львівська міськрада спрямувала кошти на ремонт будинків

16:00 2 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили в п’ятницю, 2 листопада, рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік», «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова» та «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова».

Про це повідомили в п’ятницю, 2 листопада, в прес-службі Львівської міськради. Заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Наталя Стариченко доповіла на засіданні виконкому: «Крім змін, які передбачені в проекті рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2018 рік», пропонуємо включити такі доповнення: у зв’язку з надходженням субвенції за пролікованих хворих з інших міст та районів, пропонуємо збільшити доходи загального фонду міського бюджету у сумі 985,8 тисячі гривень та, відповідно, збільшити видатки лікарням Львова на цю суму; згідно з розпорядженням голови ЛОДА, нам передбачена субвенція з держбюджету один мільйон п’ять тисяч гривень на погашення різниці у тарифах за теплопостачання. Головним розпорядником субвенції буде департамент житлового господарства та інфраструктури, а вказана сума буде скерована «Львівтеплоенерго» та  «Залізничнетеплоенерго».

«Виконавчий комітет підтримав рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова». За словами Наталі Стариченко, враховуючи протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій пропонується виділити з резервного фонду міського бюджету через передачу коштів із загального фонду міського бюджету у бюджет розвитку суму один мільйон 42 тисячі гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

«Зокрема, Галицькій районній адміністрації 199,6 тисячі, для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих ділянок конструктивних елементів житлового будинку №4 на площі Маланюка, а також 842,9 тисячі гривень – Шевченківській районній адміністрації для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану конструктивних елементів покрівлі житлового будинку №3 на вулиці Сріблястій», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 червня 2021 р.

Веломарафон Львівська Сотка 2021: оголосили переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» відбувся 12 червня. Цьогоріч він зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років. Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали від Сокільників до Брюховичів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу