Львівська міськрада співфінансуватиме придбання житла для бійців і родин Героїв | Новини Львова

Львівська міськрада співфінансуватиме придбання житла для бійців і родин Героїв

12:40 10 травня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив у п’ятницю, 10 травня, «Порядок виплати адресної допомоги на придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні – мешканців Львова на умовах спів фінансування».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «ЛМР фінансуватиме 30% вартості житла для бійців в рамках обласної комплексної програми підтримки військових. На це у міському бюджеті передбачено близько одного мільйона гривень».

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин розповів: «Це обласна комплексна програма, яка ще минулого року прийнята. В міському бюджеті затверджені кошти на цей рік на співфінансування цієї програми. Зараз ми прийняли власне порядок цієї виплати – тобто як відбуватиметься виплата з міського бюджету.

Ігор Кобрин також зазначив: «Обласний бюджет фінансує 20% вартості житла, міський бюджет – 30%, а решту 50% – мають внести ці категорії осіб, які передбачені цим рішенням. Це обласна програма, тому вона поширюється на всю область – міста і села також мають співфінансувати. А що стосується Львова – то це виключно для львів’ян, які є зареєстровані і проживають у Львові»

Начальник управління соціального захисту ЛМР також доповів: «По кожній заяві розраховується вартість житла, яке обирає собі людина, та вартість співфінансування. І тоді з цього одного мільйона гривень, який передбачено у міському бюджеті, відповідно до звернень, надаватимуться кошти. Якщо коштів бракуватиме, а заяви ще будуть, то ми звертатимемося з пропозиціями, щоб виділити додаткові кошти».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:37 12 серпня 2020 р.

Зіткнення двох киян під Бродами: 5 людей в лікарні

Учора поблизу населеного пункту Броди відбулося зіткнення автомобілів Ford Focus під керуванням 50-річного мешканця міста Київ та автомобілем Chevrolet Captiva під керуванням 64-річного киянина.

Рубрика: Ситуації

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації