Львівська міськрада співфінансуватиме придбання житла для бійців і родин Героїв

12:40 10 травня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив у п’ятницю, 10 травня, «Порядок виплати адресної допомоги на придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні – мешканців Львова на умовах спів фінансування».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «ЛМР фінансуватиме 30% вартості житла для бійців в рамках обласної комплексної програми підтримки військових. На це у міському бюджеті передбачено близько одного мільйона гривень».

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин розповів: «Це обласна комплексна програма, яка ще минулого року прийнята. В міському бюджеті затверджені кошти на цей рік на співфінансування цієї програми. Зараз ми прийняли власне порядок цієї виплати – тобто як відбуватиметься виплата з міського бюджету.

Ігор Кобрин також зазначив: «Обласний бюджет фінансує 20% вартості житла, міський бюджет – 30%, а решту 50% – мають внести ці категорії осіб, які передбачені цим рішенням. Це обласна програма, тому вона поширюється на всю область – міста і села також мають співфінансувати. А що стосується Львова – то це виключно для львів’ян, які є зареєстровані і проживають у Львові»

Начальник управління соціального захисту ЛМР також доповів: «По кожній заяві розраховується вартість житла, яке обирає собі людина, та вартість співфінансування. І тоді з цього одного мільйона гривень, який передбачено у міському бюджеті, відповідно до звернень, надаватимуться кошти. Якщо коштів бракуватиме, а заяви ще будуть, то ми звертатимемося з пропозиціями, щоб виділити додаткові кошти».

dailylviv.com

До теми

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

16:52 25 вересня 2021 р.

У Львові тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут

Тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут на Аквапарк (вул. Кн. Ольги). Виявлено технічні несправності з вагоном 3/1191. Наразі цей маршрут курсує до пл Соборної – вул. Коновальця.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу