Львівська міськрада скасувала частину нових автобусних маршрутів

12:00 9 грудня 2016 р.

Автобуси №12, №14, №27, №30 та №35 повернули на старі маршрути.

Виконавчий комітет Львівської міськради 9 грудня після обурення у соцмережах частково скасував своє попереднє рішення про зміну восьми автобусних маршрутів. Відтак, виконком ЛМР повністю повернув автобуси №12, №14, №27, №30 та №35 на старі маршрути і ще раз відкоригував маршрути №5а, №9 і №48.

Начальник управління транспорту управління транспорту і зв'язку Львівської міськради Віктор Щир пояснив під час засідання виконкому: «Маршрути №5а, №9 і №48 ми розглядали на попередньому засіданні виконкому, це викликало хвилю обурення у соціальних мережах. Було обговорення і ми знайшли порозуміння зі всіма сторонами. Зокрема, №5а ми знімаємо з проспекту Свободи і пускаємо його через Підвальну. Маршрут №48 пройшов обговорення, а на маршруті №9 змінюємо «Центральний автовокзал» на просто «автовокзал». І це зніме напругу. Усі інші маршрути повертаємо до існуючих схем».

За словами Віктора Щира, зміна маршруту №5а довзолить збільшити на ньому кількість автобусів. Начальник управління транспорту управління транспорту і зв'язку Львівської міськради також повідомив: «Маршрут №5а ми пускаємо на площу Різні, оскільки хочемо на ньому збільшити кількість автобусів і зменшити інтервал руху. Це дасть змогу возити більше людей із Винник. Прийняли таке рішення, оскільки сьогодні найбільші транспортні пробеми є у Рясному і Винниках».

Віктор Щир. також додав, що, оскільки кількість міського транспорту, яка їздить до Винник, є недостатньою, то з січня 2017 року на маршруті №29 запустять великогабаритні стомісні автобуси. Водночас зміни маршрутів №9 і №48 пов'язані зі спробою зробити їх більш прибутковими.

Начальник управління транспорту управління транспорту і зв'язку Львівської міськради також повідомив: «Півтора року ми не можемо запустити маршрут №9, оскільки він економічно необгрунтований. На цей маршрут ніхто не хоче йти працювати, тому хочемо його змінити, щоб він став прибутковим. Попередні висновки дають висновки стверджувати, що це вдасться».

За словами Віктора Щира, зміни набудуть чинності, коли перевізники оформлять паспорти і погодять їх у поліції. Скільки саме часу це займе – невідомо, однак до нового року ці маршрути мають змінити.

Про це повідомили сьогодні, 9 грудня, в інтернет-виданні «Zaxid.net».

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу