Львівська міськрада радить розпитувати про бомбосховища в ЛКП

10:20 21 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Про них також розповіло в п’ятницю прес-службі міської ради управління з питань надзвичайних ситуацій ЛМР.

У його повідомленні мовиться, що за останній час значно збільшилося кількість звернень на адресу виконавчих органів міської ради щодо наявності, стану і порядку використання захисних споруд на території Львова, а також організації заходів з укриття населення в них. З цього приводу управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Львівської міської ради надає коротку інформацію про організацію укриття працюючого персоналу та населення в захисних спорудах і укриттях у відповідності до вимог Кодексу цивільного захисту України, Державних будівельних норм ДБН В.1.2-4-2006 та інших нормативних документів.

Захист працюючих робітників і службовців (найбільшої працюючої зміни) підприємств, установ та організацій, які продовжують свою діяльність в особливий період, а також працюючої зміни чергового і лінійного персоналу підприємств, установ, закладів, які забезпечують життєдіяльність категорованих міст та об’єктів, повинен передбачатись у сховищах (захисні споруди різних форм власності) та укриттях. Відповідальність за організацію заходів і утримання відповідних укрить для них несуть керівники підприємств, установ та організацій.

Захист населення здійснюється у створеному фонді захисних споруд простішого типу, підземного простору – підвальні приміщення, підземні переходи, підземні автостоянки, метрополітен, гірничі виробки тощо, після відповідного дообладнання в підготовчий період, за що відповідають органи місцевого самоврядування.

Укриття простішого типу – це споруди, які забезпечують захист людей від світлового випромінювання і уламків зруйнованих будинків, а також понижують дію проникаючої радіації, ударної хвилі вибуху і радіоактивного випромінювання на зараженій території.

До укриттів простішого типу також належать спеціально збудовані щілини, бліндажі а також підвали та інші заглиблені приміщення, які пристосовуються для захисту людей при введенні «особливого стану» впродовж 12-24 годин.

Створення фонду захисних споруд здійснюється завчасно, шляхом:

а) комплексного освоєння підземного простору господарського призначення в інтересах захисту населення, як то:

пристосування під захисні споруди підвальних приміщень у будівлях та спорудах, що будуються або вже існують;

пристосування під захисні споруди окремо стоячих заглиблених споруд, що будуються або вже існують;

б) пристосування під захисні споруди приміщень в цокольних будівлях та спорудах, що будуються або вже існують.

«Захисні споруди та укриття повинні розташовуватись в межах радіусу збору осіб, що укриваються на відстані від 200 до 500 метрів.

Станом на 20 березня 2014 року у Львові, у відповідності до відпрацьованих розрахунків укриття населення районів, наявні площі найпростіших укрить забезпечують потребу у повному обсязі.

Інформацію про наявність таких укрить в конкретному житловому мікрорайоні, а також розрахунок укриття мешканців житлових будинків мешканці міста можуть отримати в ЛКП (ЖЕК) за місцем проживання або у відділі житлового господарства районних адміністрації», - повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Віктор Іваніцький.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині перевіряли стан бомбосховищ.радить

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу