У Львівській міськраді приймають пропозиції неурядових організацій щодо їх фінансової підтримки

18:00 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: http://invest.rin.ru/

Управління соціального захисту ЛМР формує проект календарного плану заходів на 2016 рік і приймає до розгляду пропозиції від неурядових організацій, які працюють в соціальній сфері міста й бажають долучитись до проведення дійств у наступному році.

Відповідно до пункту 1.7 «Порядку використання коштів міського бюджету Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів», затвердженого рішенням виконавчого комітету від 1 квітня 2011 року №372, громадські організації подають управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру. 

До заяви додаються: копія установчого документа громадської організації (статут/положення); копія довідки про взяття на облік платника податків; розрахунок потреби у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації; інші документи, що підтверджують відповідність заявника всім критеріям визначення одержувача, які наведено у пункті 1.8 цього Порядку.

Детальну інформацію можна отримати у відділі соціальних програм управління соціального захисту Львівської міської ради за телефоном235-69-79 (вулиця Театральна, 10). Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Управління соціального захисту приймає пропозиції з надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів та ветеранів на 2016 рік. Громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру.

Відповідно до «Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів» на реалізацію ними статутної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 22 липня 2011 року № 695 із змінами та доповненнями, одержувачами бюджетних коштів, відповідно до цього Порядку, є громадські організації інвалідів і ветеранів (спілки), які не мають статусу всеукраїнських та обласних і зареєстровані у Львові, а також структурні (відокремлені) підрозділи всеукраїнських громадських організацій – осередки, відділення тощо, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у м. Львові.

Відповідно до пункту 3 Порядку, одержувачами бюджетних коштів, що надаються відповідно до цього Порядку, є громадські організації (громадські спілки) інвалідів і ветеранів, які здійснюють свою діяльність зі статусом юридичної особи (надалі – громадські організації), за умови їх комплексної (одночасної) відповідності таким умовам: відсутність у громадських організацій статусу всеукраїнських та/або обласних, поширення діяльності громадських організацій виключно на територію мЛьвова, реєстрація громадських організацій у м. Львові.

Згідно з пунктом 5 цього Порядку, громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру. До заяви додаються:

копія статуту (положення) організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника; копія свідоцтва про реєстрацію громадської організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника; копія довідки про взяття на облік платника податків, підписана керівником та засвідчена печаткою заявника; копія звіту про діяльність громадської організації за формою державної статистичної звітності, а також інформація про діяльність заявника за попередні 12 місяців від дати подання заяви, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації;

детальні розрахунки та обґрунтування потреби у бюджетних коштах і напрями використання бюджетних коштів (п.12-13 Порядку), затверджені зборами громадської організації (заявника), підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації (заявника). Детальну інформацію можна отримати у відділі соціальних програм управління соціального захисту за телефоном» 235-69-79 (вулиця Театральна, 10).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:32 4 червня 2020 р.

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

Сьогодні, 4 червня, відбувся робочий виїзд міського голови Львова Андрія Садового спільно із представниками компаній-забудовників у мікрорайон «Під Голоском». На вул. Під Голоском замість 2-х висоток буде аж 14-ть

Рубрика: Ситуації

23:29 3 червня 2020 р.

Цвинтар без штучних квітів: село на Львівщині позбулося пластику

У селі Вільшаник Львівської області священник Української греко-католицької церкви домігся, аби з кладовища зникли усі штучні квіти та вінки. Тепер на могилах ростуть тільки живі рослини і приносять живі букети.

Рубрика: Ситуації

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львівській обласній раді припинили повноваження голови постійної комісії

Прокуратура хоче забрати лісову дорогу у Медведчука-Козака

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

З 10 червня планують дозволити тургрупи до 50 осіб

У Польщу перекинуто 4 тис солдатів і 3 тис одиниць техніки США,- ЗМІ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу