У Львівській міськраді приймають пропозиції неурядових організацій щодо їх фінансової підтримки

18:00 24 червня 2015 р.


Фото: http://invest.rin.ru/

Управління соціального захисту ЛМР формує проект календарного плану заходів на 2016 рік і приймає до розгляду пропозиції від неурядових організацій, які працюють в соціальній сфері міста й бажають долучитись до проведення дійств у наступному році.

Відповідно до пункту 1.7 «Порядку використання коштів міського бюджету Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям через залучення їх до проведення щорічних заходів», затвердженого рішенням виконавчого комітету від 1 квітня 2011 року №372, громадські організації подають управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру. 

До заяви додаються: копія установчого документа громадської організації (статут/положення); копія довідки про взяття на облік платника податків; розрахунок потреби у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації; інші документи, що підтверджують відповідність заявника всім критеріям визначення одержувача, які наведено у пункті 1.8 цього Порядку.

Детальну інформацію можна отримати у відділі соціальних програм управління соціального захисту Львівської міської ради за телефоном235-69-79 (вулиця Театральна, 10). Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Управління соціального захисту приймає пропозиції з надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів та ветеранів на 2016 рік. Громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру.

Відповідно до «Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів» на реалізацію ними статутної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 22 липня 2011 року № 695 із змінами та доповненнями, одержувачами бюджетних коштів, відповідно до цього Порядку, є громадські організації інвалідів і ветеранів (спілки), які не мають статусу всеукраїнських та обласних і зареєстровані у Львові, а також структурні (відокремлені) підрозділи всеукраїнських громадських організацій – осередки, відділення тощо, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у м. Львові.

Відповідно до пункту 3 Порядку, одержувачами бюджетних коштів, що надаються відповідно до цього Порядку, є громадські організації (громадські спілки) інвалідів і ветеранів, які здійснюють свою діяльність зі статусом юридичної особи (надалі – громадські організації), за умови їх комплексної (одночасної) відповідності таким умовам: відсутність у громадських організацій статусу всеукраїнських та/або обласних, поширення діяльності громадських організацій виключно на територію мЛьвова, реєстрація громадських організацій у м. Львові.

Згідно з пунктом 5 цього Порядку, громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру. До заяви додаються:

копія статуту (положення) організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника; копія свідоцтва про реєстрацію громадської організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника; копія довідки про взяття на облік платника податків, підписана керівником та засвідчена печаткою заявника; копія звіту про діяльність громадської організації за формою державної статистичної звітності, а також інформація про діяльність заявника за попередні 12 місяців від дати подання заяви, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації;

детальні розрахунки та обґрунтування потреби у бюджетних коштах і напрями використання бюджетних коштів (п.12-13 Порядку), затверджені зборами громадської організації (заявника), підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації (заявника). Детальну інформацію можна отримати у відділі соціальних програм управління соціального захисту за телефоном» 235-69-79 (вулиця Театральна, 10).

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу