Львівська міськрада позичатиме кошти

13:48 19 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 19 вересня, на пленарному засіданні сесії ЛМР прийняли ухвалу «Про здійснення запозичення до міського бюджету Львова у 2019 році».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «За цю ухвалу з пропозиціями та правками проголосували 42 депутати. Цей проект ухвали дозволяє здійснити у 2019 році запозичення до міського бюджету Львова з метою забезпечення фінансування заходів з розвитку інфраструктури міста».

Директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич доповіла на засіданні сесії: «Пропонуємо здійснити так звані муніципальні облігації та здійснити цю процедуру у два етапи. Перший – з 2019 року під 19% запозичень, другий етап – в три серії по 300 мільйонів гривень не більш ніж як 19% річних».

Ірина Кулинич також зазначила: «Пропонуємо провести два конкурси в 2019 та 2020 роках. У 2019 році – на три роки, у 2020 році – на п’ять років. Пропонуємо ці кошти витратити на інженерні і транспортні мережі – це перелік доріг, що є у додатку, – на вулицях Шевченка, Бандери, Сахарова, Вітовського, Замарстинівська, Білогорща, Личаківська від вулиці Букової. Тут є всі важливі магістралі. До того ж, бюджетна комісія запропонувала внести ще ділянку дороги у Винниках від вулиці Галицької до вулиці Івасюка, а також взяти до уваги рішення виконкому, яким ми затвердили стандарти ремонту доріг – понижуючі пандуси, велодоріжки, нове освітлення, відремонтовані хідники».

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу