Львівська міськрада поширила програму підтримки учасників АТО на Брюховичі, Винники й Рудно

21:12 19 червня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Депутати ЛМР проголосували на її сесії за внесення змін до ухвали міської ради від 31 липня 2014 року № 3700 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова».

Міська рада ухвалила доповнення вступу новим абзацом такого змісту: «Дія цієї Програми поширюється також на мешканців, місце проживання яких зареєстроване у м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі, при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання матеріальних допомог та пільг, надання комплексної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в антитерористичній операції». Також до «Основних заходів Програми у частині надання матеріально-технічної допомоги» додали придбання автомобіля швидкої медичної допомоги та його безоплатну передачу у власність Військово-медичному клінічному центру Західного регіону.

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також додали: «Нагадаємо, Комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» придбало автомобіль швидкої медичної допомоги за ₴750 тис. у заводу «ЕлектронМаш» ДП ПАТ «Концерн-Електрон». 8 червня 2015 року карету швидкої допомоги передали Військово-медичному клінічному центру Західного регіону».

dailylviv.com

До теми

23:22 12 травня 2021 р.

Завтра на Львівщині відновлять сполучення між частинами дороги Львів-Луцьк, де обвалилася секція мосту

Від 13 травня відновлюють сполучення між частинами дороги "Львів-Луцьк", де обвалилася секція мосту у селі Гайок. Обласні маршрутки доїжджатимуть до обваленого моста, пасажири переходитимуть пішохідним переходом, і з іншої сторони річки Західний Буг пересідатимуть на автобус цього ж рейсу.

Рубрика: Ситуації

19:32 12 травня 2021 р.

У Львові - нашестя гадюк. Влада порадила звертатися в ДСНС

У Львові місцеві жителі виявили велику популяцію гадюк. Зазвичай ці плазуни не наближаються близько до людей, проте у мікрорайоні Рясне-2 вони живуть біля школи й навіть заповзають у під'їзди.

Рубрика: Ситуації

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу