Львівська міськрада поширила програму підтримки учасників АТО на Брюховичі, Винники й Рудно

21:12 19 червня 2015 р.

  • 0


Фото: portal.lviv.ua

Депутати ЛМР проголосували на її сесії за внесення змін до ухвали міської ради від 31 липня 2014 року № 3700 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова».

Міська рада ухвалила доповнення вступу новим абзацом такого змісту: «Дія цієї Програми поширюється також на мешканців, місце проживання яких зареєстроване у м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі, при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання матеріальних допомог та пільг, надання комплексної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в антитерористичній операції». Також до «Основних заходів Програми у частині надання матеріально-технічної допомоги» додали придбання автомобіля швидкої медичної допомоги та його безоплатну передачу у власність Військово-медичному клінічному центру Західного регіону.

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також додали: «Нагадаємо, Комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» придбало автомобіль швидкої медичної допомоги за ₴750 тис. у заводу «ЕлектронМаш» ДП ПАТ «Концерн-Електрон». 8 червня 2015 року карету швидкої допомоги передали Військово-медичному клінічному центру Західного регіону».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Службовицю комунального підприємства у Львові судитимуть за привласнення 66 тисяч гривень

Пригоди водія Вечірка у Міннеаполісі

Пішохідний перехід “Угринів” між Україною і Польщею відновить роботу

Львівська залізниця відновила рух приміських поїздів у межах чотирьох областей (графік)

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу