ЛМР попередила про небезпеку тонкої криги

09:40 14 лютого 2018 р.


Фото: rivne.media

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради застерігає львів’ян не виходити на ненадійну, тонку кригу, і вберегти від цього своїх дітей.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 14 лютого: «З початку 2018 року на території Львівської області зафіксовані випадки загибелі людей на водоймах, один такий випадок трапився у Львові наприкінці січня – провалившись під лід, одна дитина загинула, а інша потрапила до лікувального закладу. Через постійно мінливу температуру повітря, на водоймах утворюється нестійкий крижаний покрив, а тому відпочинок на річках та озерах є небезпечним у такий період! Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради застерігає львів’ян не виходити на ненадійну, тонку кригу, і вберегти від цього своїх дітей!».

У міськраді також нагадали: «Для того, щоб уникнути небезпечних ситуацій на льоду, необхідно пам’ятати – безпечним вважається лід: для одного пішоходу – товщиною не менше семи сантиметрів; для обладнання ковзанки – не менше 10-12 сантиметрів (масове катання – 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, аніж 15 сантиметрів. Виходячи на замерзлу водойму, візьміть зі собою палицю, щоб перевірити міцність льоду.

У ЛМР також застерігають: «У жодному разі не перевіряйте його ударом ноги. Перші кроки треба робити, не відриваючи підошви від поверхні криги. Заздалегідь роздивіться: лід може бути тонким біля стоку води, поблизу кущів, очерету, під кучугурами. Обминайте ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Значно тонший лід у місцях швидкої течії і там, де водойма впадає в іншу, більшу».

У міськраді також порадили: «Обережно спускайтеся з берега: лід може нещільно з’єднуватися із суходолом. Коли ви йдете групою, відстань між пішоходами не скорочуйте менше, ніж на п’ять метрів. Якщо лід почав тріскати, негайно повертайтеся: не біжіть, а відходьте повільно, не відриваючи ступні від льоду. Рибалки мають знати, що не можна пробивати поряд одна від одної багато ополонок. Небезпечно рибалити на переправах та занадто далеко від берега. Пам’ятайте! Про нещасний випадок події на льоду, необхідно негайно повідомити за номером 101».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу