ЛМР попередила про небезпеку тонкої криги

09:40 14 лютого 2018 р.


Фото: rivne.media

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради застерігає львів’ян не виходити на ненадійну, тонку кригу, і вберегти від цього своїх дітей.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 14 лютого: «З початку 2018 року на території Львівської області зафіксовані випадки загибелі людей на водоймах, один такий випадок трапився у Львові наприкінці січня – провалившись під лід, одна дитина загинула, а інша потрапила до лікувального закладу. Через постійно мінливу температуру повітря, на водоймах утворюється нестійкий крижаний покрив, а тому відпочинок на річках та озерах є небезпечним у такий період! Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради застерігає львів’ян не виходити на ненадійну, тонку кригу, і вберегти від цього своїх дітей!».

У міськраді також нагадали: «Для того, щоб уникнути небезпечних ситуацій на льоду, необхідно пам’ятати – безпечним вважається лід: для одного пішоходу – товщиною не менше семи сантиметрів; для обладнання ковзанки – не менше 10-12 сантиметрів (масове катання – 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, аніж 15 сантиметрів. Виходячи на замерзлу водойму, візьміть зі собою палицю, щоб перевірити міцність льоду.

У ЛМР також застерігають: «У жодному разі не перевіряйте його ударом ноги. Перші кроки треба робити, не відриваючи підошви від поверхні криги. Заздалегідь роздивіться: лід може бути тонким біля стоку води, поблизу кущів, очерету, під кучугурами. Обминайте ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Значно тонший лід у місцях швидкої течії і там, де водойма впадає в іншу, більшу».

У міськраді також порадили: «Обережно спускайтеся з берега: лід може нещільно з’єднуватися із суходолом. Коли ви йдете групою, відстань між пішоходами не скорочуйте менше, ніж на п’ять метрів. Якщо лід почав тріскати, негайно повертайтеся: не біжіть, а відходьте повільно, не відриваючи ступні від льоду. Рибалки мають знати, що не можна пробивати поряд одна від одної багато ополонок. Небезпечно рибалити на переправах та занадто далеко від берега. Пам’ятайте! Про нещасний випадок події на льоду, необхідно негайно повідомити за номером 101».

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу