Львівська міськрада передасть облдержадміністрації документи учасників АТО

16:00 26 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про затвердження списку осіб – учасників антитерористичної операції, які подали у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій документи на отримання земельної ділянки під дачне будівництво за межами Львова».

Про це повідомили в понеділок, 26 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин доповів на засіданні виконкому: «Сьогодні на розгляд виконавчого комітету було винесено рішення не про розподіл земельних ділянок, а про затвердження списку громадян, які звернулися в Центр надання послуг учасникам бойових дій на отримання земельної ділянки під дачне будівництво за межами Львова. Відповідно до процедури, ми затверджуємо списки і передаємо в обласну державну адміністрацію, яка розглядає питання розподілу і надання земельних ділянок».
Чиновник також зазначив: «Затвердження цього списку відбувається згідно з програмою, яка діє у Львові з квітня 2015 року, згідно ухвали №4520. Це програма, яка регулює забезпечення учасників АТО одноразовою матеріальною допомогою на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тисяч гривень, регулює квартирні питання і надання земельних ділянок».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу