Львівська міськрада оголосила міжнародний тендер

09:00 22 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР оголосила міжнародний тендер на виконання робіт з комплексної рекультивації полігону твердих побутових відходів у селі Грибовичі.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Львівська міська рада оголосила тендер на вибір підрядника з комплексної рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Проведе конкурс львівське комунальне підприємство «Зелене місто» – відповідно до процедури міжнародних закупівель, визначеної ЄБРР. Йдеться про заходи, які відбуватимуться в межах комплексної рекультивації полігону».

Директор комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря зазначив:
«Роботи проводитимуть у дві фази: технічна та біологічна рекультивація. Так, технічна частина має бути завершена впродовж 665 днів. Підрядник має виконати роботи з вирівнювання й терасування всієї поверхні (тіла) полігону, прокласти канали для збору та видалення незабруднених дощових та талих вод з північного заходу по обидва боки тіла полігону, виконати технологічний захисний екран, збудувати захисну дамбу для стабілізації схилу, а також інші роботи, передбачені проектом».

«Компанії, які братимуть участь у тендері, мають відповідати мінімальним критеріям щодо фінансової міцності учасника, основного досвіду у сфері будівельних робіт та реалізації аналогічних за потужністю та обсягами об'єктів у ролі генерального підрядника чи субпідрядника, особливого досвіду учасника (зокрема – персоналу) в проведенні земляних робіт, очищенні фільтратів, укладанні геомембран та геосинтетичних покриттів, дегазації тощо», – поінформували також у Львівській міськраді.

«Закупівлю буде здійснено за кошти позики Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Фонду «Чисті технології» (CTF) та гранту Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P). Тендер є відкритими для учасників з усіх країн, за умови наявності належного досвіду виконання аналогічних за природою та розмірами проектів», – розповіли також у Львівській міськраді.

«Участь у тендері можуть брати консорціуми та спільні підприємства. Переможець конкурсу повинен буде створити постійний офіс в Україні. Тендерні пропозиції можна подати до 12-ї години 18 жовтня 2019 року. Їх відкриватимуть у присутності представників учасників тендеру, які зголосяться бути присутніми», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу