Львівська міськрада не уповноважувала підприємців міняти вікна у квартирах

15:12 24 лютого 2016 р.


Фото: Zaxid.net

У ЛМР закликають: «Просимо мешканців бути уважними, не впускати у свої помешкання сторонніх людей та в жодному разі не давати їм грошей».

«Львівська міська рада застерігає мешканців: місто не уповноважує приватних підприємців проводити заміну вікон у квартирах мешканців», – повідомили сьогодні, 24 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Львів’ян просять бути уважними та повідомляти про подібні випадки у правоохоронні органи. Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко зазначила:

«Мешканка вулиці Левицького, 26 звернулася до нас зі запитанням про те, чи дійсно міська рада уповноважила і надала дозвіл приватному підприємцю проводити заміну вікон у їхньому будинку. Так звані підприємці запевняли мешканців, що вони мають усі погодження від Львівської міської ради, проводили заміри вікон та видавали мешканцям квитанції з печаткою. У квитанції було зазначено, що вікна мешканцям замінять зі знижкою 19-25%. 

Хочу наголосити, що ні міська рада, ні районна адміністрація жодних погоджень на такі роботи не надає. Просимо мешканців бути уважними, не впускати у свої помешкання сторонніх людей та в жодному разі не давати їм грошей».

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу