ЛМР намагається запобігти нищенню будинку-пам’ятки

14:15 14 лютого 2018 р.


Фото: wikimapia.org

Міський голова дав доручення підготувати листи у всі силові органи щодо незаконних робіт у підвалі будинку №3 на вулиці Саксаганського й відсутність покарання та притягнення до відповідальності винних осіб.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив сьогодні, 14 лютого: «У підвалі будинку №3 на вулиці Саксаганського проводять незаконні роботи, які можуть призвести до нищення будинку-пам’ятки архітектури. Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення підготувати листи у всі силові органи щодо незаконних робіт у підвалі цього будинку та відсутність покарання і притягнення до відповідальності винних осіб».

Чиновник також розповів: «Завдяки начальнику управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко та голові Галицької районної адміністрації Андрію Зозулі вчора вдалось зупинити нищення підвалу будинку на №3 на вулиці Саксаганського. У підвалі будинку №3 на вулиці Саксаганского працівники намагалися порушити конструкцію між поверхами, власне вибити двері. Ці дії вдалося зупинити. Також на місце події було викликано поліцію. Сьогодні вранці ми комісійно були на місці. Там був збитий замок та встановлений новий замок, щоб не допустити проникнення в підвал».

Натомість начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко зазначила: «Майстри, які проводили роботи у приміщенні підвалу будинку №3 на вулиці Саксаганського, 3, ніяких дозвільних документів нам не показали. Також там демонтовані стіни, які очевидно є несучими – там була шахта ліфта і вони демонтували ці стіни. З інформації, яку нам надало ЛКП, власником тих приміщень, де проводяться роботи, є, скоріш за все, особа на прізвище Сандул. Це прізвище фігурує у більшості справ щодо незаконних робіт в будинках-пам’ятках архітектури».

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу