Львівська міськрада матеріально підтримає ветеранів війни в Афганістані

10:10 13 лютого 2014 р.


Фото: varta.kharkov.ua

Вони отримають одноразову грошову допомогу з нагоди 25-ї річниці завершення їх бойових дій.

Про це повідомляє сьогодні, 13 лютого, прес-служба міської ради. За її інформацією, управління соціального захисту ЛМР приурочила до 25-ї річницї виведення військ колишнього СРСР з Афганістану, яке відзначатимуть 15 лютого, одноразову грошову допомогу 137 львів’янам, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан, і є інвалідами 1-ї та 2-ї групи, а також членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях. На ці потреби в бюджеті міста передбачили кошти в сумі 63,3 тис. грн.

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович конкретизує: «Виплату проводитиме управління соціального захисту. Так, допомогу в розмірі 1 тис. грн. отримають 12 учасників бойових дій на території Республіки Афганістан, з І групою інвалідності; по 500 грн. отримають 69 учасників бойових дій з ІІ групою інвалідності; по 300 грн. отримають 56 членів сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Осіб, які отримають допомогу, ми визначили в діалозі з Львівською обласною організацією Української спілки ветеранів Афганістану, аби її адресність була найбільш об’єктивною».

Водночас працівники районних відділів управління соціального захисту ЛМР провели ряд зустрічей з представниками районних осередків Львівської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану – щоб окреслити наявні потреби ветеранів і напрацюватиспособи їх вирішення. Відповідно до чинного законодавства, на ветеранів війни в Афганістані (інваліди війни, учасники бойових дій) поширюються гарантії передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

dailylviv.com

До теми

11:59 18 січня 2021 р.

Уряд звільнив з посади головного лісника України

Кабінет Міністрів звільнив Василя Кузьовича з посади голови Державного агентства лісових ресурсів та поклав виконання обов'язків керівника цього органу на Юрія Болоховця.

Рубрика: Ситуації

23:02 17 січня 2021 р.

У Львові розшукують вагітну маму двох дітей, яка зникла дорогою з пологового будинку

У неділю, 17 січня, Шевченківський відділ поліції оголосив у розшук 31-річну Оксану Бекеш. Мати двох дітей, яка перебуває на третьому місяці вагітності, зникла два дні тому: вона поїхала на огляд до лікаря у пологовий будинок на вул. Раппопорта, проте звідти додому не повернулася.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу