Львівська міськрада компенсує реабілітацію учасникам Революції Гідності та АТО

13:45 21 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР компенсує учасникам Революції Гідності та учасникам АТО з інвалідністю реабілітацію та санаторно-курортне лікування.

Про це повідомили в п’ятницю, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З метою забезпечення у 2019 році додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції, виконавчий комітет ЛМР вніс зміни у рішення «Про затвердження Порядку надання грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни I-III групи з числа осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та постраждалих учасників Революції Гідності – мешканцям Львова, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування».

Заступниця начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь розповіла: «Цим рішенням передбачено необхідність щороку затверджувати розмір компенсації. Пропонуємо цю норму вилучити з рішення, оскільки упродовж останніх трьох років вартість путівки у санаторно-курортний комплекс не значно збільшилася, а розмір компенсації, яку ми виплачуємо з міського бюджету, вдвічі перевищується. До прикладу, розмір компенсації для осіб з інвалідністю першої групи – 50 тисяч гривень, другої групи – 15 тисяч гривень, третьої групи – 10 тисяч гривень, а вартість путівки для осіб з інвалідністю першої групи найвища – 22 тисяч 200 гривень, тобто набагато перевищує розмір компенсації, тому пропонуємо вилучити цю норму, яка передбачає щороку затверджувати новий розмір компенсації».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу