Львівська міськрада компенсує реабілітацію учасникам Революції Гідності та АТО

13:45 21 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР компенсує учасникам Революції Гідності та учасникам АТО з інвалідністю реабілітацію та санаторно-курортне лікування.

Про це повідомили в п’ятницю, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «З метою забезпечення у 2019 році додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції, виконавчий комітет ЛМР вніс зміни у рішення «Про затвердження Порядку надання грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни I-III групи з числа осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та постраждалих учасників Революції Гідності – мешканцям Львова, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування».

Заступниця начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь розповіла: «Цим рішенням передбачено необхідність щороку затверджувати розмір компенсації. Пропонуємо цю норму вилучити з рішення, оскільки упродовж останніх трьох років вартість путівки у санаторно-курортний комплекс не значно збільшилася, а розмір компенсації, яку ми виплачуємо з міського бюджету, вдвічі перевищується. До прикладу, розмір компенсації для осіб з інвалідністю першої групи – 50 тисяч гривень, другої групи – 15 тисяч гривень, третьої групи – 10 тисяч гривень, а вартість путівки для осіб з інвалідністю першої групи найвища – 22 тисяч 200 гривень, тобто набагато перевищує розмір компенсації, тому пропонуємо вилучити цю норму, яка передбачає щороку затверджувати новий розмір компенсації».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу