Львівська міськрада буде розраховуватися за сміття інакше

16:15 11 липня 2019 р.

  • 0
  • 774


Фото: ukranews.com

Депутати Львівської міської ради затвердили на сесії ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №5163 від 20 червня 2019 року «Про затвердження «Програми відшкодування додаткових витрат на вивезення твердих побутових відходів».

Про це повідомили в четвер, 11 липня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Згідно з прийнятою ухвалою передбачено, що перерахування субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій, які приймають тверді побутові відходи з Львова, будуть проводить на підставі укладених відповідних договорів та листів про надання субвенції разом з документами, які підтверджують фактичну кількість прийнятих відходів з Львова, у межах суми, передбаченої у видатках міського бюджету Львова».

«Виконавчому комітету Львівської міської ради надано право визначати за поданням департаменту з питань поводження з відходами перелік населених пунктів, яким надається субвенція. Відповідно департамент з питань поводження з відходами щомісячно до 15 числа місяця, наступного за звітним, має інформувати постійну комісію фінансів та планування бюджету та постійну комісію інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики про виплату субвенцій місцевим бюджетам, які приймають тверді побутові відходи з Львова», – поінформували також у міськраді.

«Ця ухвала дає можливість надавати органам місцевого самоврядування, які приймають тверді побутові відходи з Львова субвенцію на соціально-економічний розвиток пропорційно до прийнятих відходів зі Львова», – пояснив в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 22 липня 2019 р.

На Львівщині триває берегоукріплення

На території Львівської області виконують з метою організації та забезпечення безпеки дорожнього руху роботи з берегоукріплення.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 360

15:20 22 липня 2019 р.

Тролейбус №22 курсує у Львові інакше

У зв’язку з проведенням поточного ремонту дороги на ділянці вулиці Наукової від вулиці Тролейбусної до вулиці Стрийської, до 14 серпня включно змінено рух тролейбуса №22.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 378

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу