Львівська міськрада анонсувала капітальні ремонти доріг

11:10 17 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «У 2018 році триватимуть масштабні роботи з капітального ремонту доріг Львова».

Про це повідомили сьогодні, 17 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Серед стратегічно важливих і пріоритетних об’єктів – завершення ремонту вулиці Личаківської, ремонт вулиць Замарстинівської, Пластової й вулиці Зеленої, будівництво гравійної дороги до житлового масиву «Білогорща», реконструкція площі Двірцева. Роботи проводяться за кошти міського бюджету Львова та кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. Також цього року буде виготовлено проектну документацію для капітального ремонту вулиць Бандери й Шевченка та інших».

Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець зазначив: «Ремонт вулично-шляхової мережі можна розділити на два блоки. Це поточний ремонт – ліквідація аварійної ямковості, а також капітальний ремонт. Капітальний ремонт ми можемо розглядати в розрізі замовників. В основному це є районні адміністрації, департамент житлового господарства та інфраструктури та ЛКП «Львівавтодор».

Олександр Одинець також розповів: «Щодо обсягу коштів, які плануємо інвестувати цього року, то ЛКП «Львівавтодор» і департаменту ЖГІ передбачається близько 578 мільйонів  гривень, районним адміністраціям на капітальний ремонт вулиць, доріг, дворів, тротуарів передбачено близько 73 мільйони гривень, і на поточний ремонт, утримання і ліквідацію аварійної ямковості передбачено близько 46 мільйонів гривень. Пріоритетними для проведення ремонту є вулиці, де найбільша аварійна ситуація, найбільше звернень мешканців, представників депутатського корпусу. Тому, завжди, вкінці року, проводимо планування на наступний рік, визначаємо найбільш стратегічні об’єкти і подаємо відповідні запити на фінансування з бюджету. Також на ремонт доріг отримали інвестиційний позиковий ресурс з міжнародних фінансових інституцій».

Начальник управління інженерного господарства ЛМР також поінформував: «У 2018 році основні роботи проводяться та будуть проводитися на багатьох об’єктах. Зокрема, відбуватиметься реконструкція вулиці Замарстинівської (від вулиці Гайдамацької до вулиці Торф'яної). Кошторисна вартість об’єкта – 94 150,153 тисячі гривень. Передбачено видатків на 2018 рік – 30 000 тисяч гривень. Проект виготовлений у 2015 році інститутом ДПІ «Містопроект» на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури і у 2017 році переданий для його реалізації ЛКП «Львівавтодор».

Більше інформації про капітальні ремонти доріг у Львові – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу