Львівська міська рада отримала цього року 67 скарг щодо роботи громадського транспорту

14:32 23 лютого 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, від початку року до управління транспорту та зв’язку ЛМР надійшло 67 скарг щодо роботи громадського транспорту.

«Від початку року до управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради надійшло 67 скарг щодо роботи громадського транспорту повідомили сьогодні, 23 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, конкретизуючи при цьому:

«Найчастіше пасажири міського громадського транспорту скаржаться на порушення графіків руху та на нетактовну поведінку водіїв – 40 та 18 скарг відповідно. Серед інших нарікань – відмова у пільговому перевезенні, порушення схеми руху, незадовільний технічний та санітарний стан автобусів.

Як поінформували в управління транспорту та зв’язку ЛМР, запроваджено щомісячні перевірки працівниками управління випуску автобусів на маршрути, а також перевірки дотримання затверджених схем та розкладів руху. Інформація щодо виявлених порушень розглядається із запрошенням керівників автотранспортних підприємств, а також на нарадах, які регулярно проводять в управлінні транспорту та зв’язку.

Скарги на роботу водіїв скеровуються керівникам АТП для відповідного реагування.  Крім того, працівники управління транспорту та зв’язку здійснюють перевірки дотримання умов договорів в частині виконання рейсів, схем маршруту та визначених зупинок. Результати перевірок оформляються актами, при виявлених порушеннях скеровуються відповідні листи керівникам підприємств.  

Нагадаємо, минулого року у Львові за порушення компанії-перевізники звільнили 272 водіїв, які працювали на міських маршрутах. Крім того, ще 240 водіїв отримали догани.

У Львові перевезення на міських маршрутах здійснюють: ЛК АТП №1, ПАТ «ЛАТП-14630», ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр Львів»,  ТзОВ «Успіх БМ».

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу