Головний міліціонер Львова нагадує про викрадену під час протестів зброю

16:14 27 лютого 2014 р.


Фото: zaxid.net

Тих, хто добровільно здадуть її та боєприпаси, обіцяють не притягати до кримінальної або адміністративної відповідальності.

Начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко (на фото) повідомив коеспонденту УНІАН, що в приймальні громадян обласної державної адміністрації на першому поверсі її будівлі на вулиці Виниченка, 18 відкрили Єдине вікно прийому зброї та боєприпасів, якою заволоділи громадяни під час масових заворушень. Зюбаненко пояснив:

«Під час масових заворушень у Львові була викрадена певна кількість зброї та боєприпасів. Маю прохання до львів’ян з розумінням поставитись до того, що ця зброя має бути повернена до органів внутрішніх справ.

26 лютого було відкрито Єдине вікно прийому цієї зброї та боєприпасів, яке знаходиться у Львівській ОДА на 1-му поверсі у приймальні громадян. Там працюють наші працівники, котрі уповноважені отримувати здану зброю та боєприпаси.

Громадяни, котрі добровільно здають зброю та боєприпаси не будуть притягнуті до кримінальної або адміністративної відповідальності. Особи, котрі не мають довіри до органів внутрішніх справ, можуть у будь-який спосіб передати цю зброю міській владі у районні адміністрації та у Львівську міську раду. Це питання погоджено з органами місцевого самоврядування.».

Начальник Львівського міського управління міліції також зазначив, що криміногенна ситуація у місті Львові залишається стабільною. Злочини та правопорушення, що скоюються, негайно реєструються. На них реагують слідчо-оперативні групи спільно із Народною Самообороною.

«ЩЛ» також інформував, що у Львівській облдержадміністрації відкрито єдине вікно прийому зброї й боєприпасів.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу