Львівщина виконала плани з мобілізації на 100%, – ЛОДА

18:42 14 квітня 2015 р.


Фото: narodka.com.ua

«Загальний патріотичний посил дозволив нам забезпечити стовідсоткові планові завдання, поставлені перед нами Міністерством оборони з мобілізації військовозобов'язаних». Про це сьогодні, 14 квітня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, інформує прес-служба ЛОДА.

«Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, звітуючи під час прес-конференції у вівторок, 14 квітня, про 100 днів перебування на посаді керівника області, повідомив:

«Загальний патріотичний посил дозволив нам забезпечити стовідсоткові планові завдання, поставлені перед нами Міністерством оборони з мобілізації військовозобов'язаних. На жаль, перший етап четвертої хвилі мобілізації ми змогли виконати лише на 60 відсотків. І це доконаний факт. Однак, хочу передовсім подякувати владикам усіх християнських церков, які після нашої з ними зустрічі зіграли ключову роль – вони донесли до людей основну мораль щодо захисту нашої держави, а також редакторам та журналістам наших видань, які досить суттєво змінили риторику. 

Сьогодні ми говоримо, що захист нашої Батьківщини – це обов'язок кожного громадянина України. Особливу увагу сьогодні потрібно приділити демобілізованим.

Ми зобов'язані цим людям, які були в окопах, і ризикуючи власним життям, захищали нас із вами. Ті люди, які першими пішли захищати східні кордони, заслуговують на підтримку як від держави, так і від суспільства».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу