Львівщина – в трійці лідерів за будівництвом доріг, – Ганущин

16:15 5 червня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати облради заслухали депутати під час пленарного засідання у вівторок, 5 червня, «Інформацію про поточний та капітальний ремонт автомобільних доріг Львівської області у 2018 році та утримання доріг у зимовий період 2017-2018 років».

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Відтак, її взяли до відома».

Голова обласної ради Олександр Ганущин зауважив: «Сьогодні ми заслухали інформацію про стан доріг області. На жаль, зараз є критично мало ресурсу, який можна скерувати на ремонт доріг. За останні три роки Львівщина значно пішла вперед у питанні ремонту доріг.

Олександр Ганущин доповнив: «Однак цього року нам значно «обрізали крила», коли підвищили планові показники по митних платежах. Отож, темпи з будівництва доріг можуть бути дещо уповільнені». Для покращення стану дорожнього покриття потрібно дві речі: фінансовий ресурс та ефективні виконавці, які його освоять. Незважаючи ні нащо, Львівщина є в трійці лідерів за будівництвом доріг».

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу