Львівщина отримала з держбюджету на виплату соціальної допомоги 1,254 мільйона гривень.

13:20 23 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, в квітні наша область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 23 квітня, «Щоденному Львову»:

«У квітні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях у сумі 1,254 мільйона гривень. «Кошти передано з обласного бюджету міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням. Це дозволило вчасно виплатити державну соціальну допомогу, нараховану у квітні цього року», – повідомив начальник служби у справах дітей Львівсьої обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Загалом протягом січня-квітня 2015 року нарахування такої соціальної допомоги склало понад 5 мільйонів гривень. Станом на 1 квітня 2015 року соціальну допомогу виплачують на 393 дитини (із них 21 дитина, яка переїхала зі зони проведення АТО) та 146 осіб прийомних батьків і батьків-вихователів, які одержують грошове забезпечення (з них троє батьків – вихователів та 1 прийомна мама, які переїхали із зони проведення АТО). Згідно з розписом Державного бюджету України, для Львівської області у 2015 році передбачено асигнування в частині коштів зазначеної субвенції в розмірі 18,134 мільйона гривень».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу