Львівщина отримала з держбюджету медичну та освітню субвенцію

13:20 6 червня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що отримані кошти забезпечують першочергові видатки з утримання установ охорони здоров’я.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 6 червня: «З початку червня Львівська область отримала з державного бюджету медичну та освітню субвенцію в обсягах 61,4 млн. гривень та 29,1 млн. гривень відповідно. Загалом з початку року для закладів освіти надійшли субвенційні кошти у сумі 156,7 млн. гривень, для установ охорони здоров’я – 675,2 млн. гривень. Отримані кошти забезпечують першочергові видатки з утримання установ охорони здоров’я, зокрема виплату заробітної плати, придбання медикаментів, продуктів харчування, а також виплату заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів».

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу