Львівщина отримала з держбюджету додаткову субвенцію

09:30 30 листопада 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Відповідно до урядової постанови, обласному бюджету Львівщини надійшла зі загального фонду державного бюджету додаткова субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 2,9 млн. гривень.

Отримані кошти спрямують: на придбання медичного обладнання для пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні – один мільйон гривень, на придбання медичного обладнання для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру – 1,2 млн. гривень, на купівлю обладнання для Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні – 0,3 млн. гривень, на заміну вікон Будинку дитини №1 – 0,1 млн. гривень, на придбання інтерактивного обладнання для Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у Львові – 0,3 млн. гривень.

Бюджетам міст, районів та об'єднаних територіальних громад області буде спрямовано додаткову субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 63,3 млн. гривень.  За рахунок цих коштів будуть придбані дитячі та ігрові майданчики, медичне, музичне та шкільне обладнання, здійснять ремонт, реконструкцію, капітальний ремонт бюджетних установ, здійснять благоустрій та встановлення вуличного освітлення в населених пунктах області.

Про це повідомили в п’ятницю, 30 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу