Львівщина отримала з держбюджету черговий транш субвенції

17:50 24 лютого 2016 р.


Фото: erve.ua

Начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис запевнив у середу: «Отримані кошти у повному обсязі вже передали з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням».

«У лютому цього року Львівська область отримала черговий транш субвенції з держбюджету на суму 1527,9 тисячі гривень», – повідомили сьогодні, 24 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Ці кошти передбачені на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною». Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«Отримані кошти у повному обсязі вже передали з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням», – зазначив Володимир Лис. – Це дозволить вчасно забезпечити проведення виплат державної соціальної допомоги, нарахованої у лютому цього року».

Загалом протягом січня-лютого 2016 року Львівщина отримала соціальну допомогу такого типу у сумі 2 781,7 тисячі гривень».

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу