Львівщина отримала з державного бюджету 224,8 млн. грн на виплату допомоги сім’ям з дітьми

16:52 8 червня 2015 р.


Фото: vkurse.ua

У прес-службі ЛОДА запевнили в понеділок: «Отримані кошти забезпечують виплату зазначених допомог одержувачам, відповідно до нарахованих у червні поточного року обсягі».

«Львівській області скеровано з державного бюджету транш субвенції на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 224,8 мільйона гривень.  Суму повністю передано з обласного бюджету міським і районним бюджетам через органи державної казначейської служби. Отримані кошти забезпечують виплату зазначених допомог одержувачам, відповідно до нарахованих у червні поточного року обсягів. Від початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі 1 мільярд 431,5 мільйона гривень», – повідомили сьогодні, 8 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

До теми

09:47 11 травня 2021 р.

45-квартирний будинок, який горів у Львові, - без води, світла та газу, - мер

10 травня о 20:49 надійшло повідомлення про пожежу у Львові на вул.Виговського, 1 у десятиповерховому житловому будинку в квартирі та загальному коридорі на 2-му поверсі та на 3-му поверсі загального коридору.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу