Львівщина отримала з держбюджету 48,7 млн. гривень субвенції

12:15 30 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В ОДА запевнили, що «державні кошти частково (3,7 млн. гривень або 58,3%) дозволили погасити бюджетні борги станом на 1 червня перед тими постачальниками енергоносіїв та надавачами житлово-комунальних послуг, з якими неможливо провести взаєморозрахунки за енергоносії».

«У середу, 29 червня, Львівська область отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 48,7 млн. гривень на проведення розрахунків із наданих населенню пільг і житлових субсидій за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги», – повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці: «За рахунок субвенції житлово-комунальні підприємства провели взаєморозрахунки за спожиту електричну енергію з ПАТ «Львівобленерго» на суму 31,5 млн. гривень, а комунальні підприємства ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та ЛКП «Львівтеплоенерго» розрахувалися за спожитий природний газ із НАК «Нафтогаз України» – 13,5 млн грн. Крім того, державні кошти частково (3,7 млн. гривень або 58,3%) дозволили погасити бюджетні борги станом на 1 червня 2016 р перед тими постачальниками енергоносіїв та надавачами житлово-комунальних послуг, з якими неможливо провести взаєморозрахунки за енергоносії».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу