Львівщина отримала з державного бюджету 221,1 млн. гривень субвенції

09:42 8 липня 2015 р.


Фото: vkurse.ua

В облдержадміністрації запевняють: «Перший транш субвенції з державного бюджету, відповідно до нарахованих у липні обсягів в сумі 221,1 млн. гривень, повністю передано з обласного до міських і районних бюджетів через органи державної казначейської служби».

Від початку року Львівщина отримала кошти субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги з догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 1 мільярд 678 мільйонів гривень. Найбільшу питому вагу в загальному обсязі становить допомога при народженні дитини (одноразова і щомісячні виплати) – 47,7 відсотка, й соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 26,1 відсотка.

За рахунок зазначених коштів в повній сумі забезпечено виплату 10 видів державної допомоги понад 250 тисячам осіб, нарахованих упродовж січня-липня поточного року. Перший транш субвенції з державного бюджету, відповідно до нарахованих у липні обсягів в сумі 221,1 млн. гривень, повністю передано з обласного до міських і районних бюджетів через органи державної казначейської служби.

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу