Львівщина отримала з державного бюджету 214,7 млн. грн на виплату соціальних допомог

16:10 6 лютого 2015 р.


Фото: drohobych-rda.gov.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, наша область отримала в лютому перший транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу відповідно до нарахованих обсягів у сумі 214,7 млн. гривень.

У прес-службі ЛОДА повідомили сьогодні, 6 лютого, «Щоденному Львову», що наша область отримала в лютому перший транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу відповідно до нарахованих обсягів у сумі 214,7 млн. гривень. У повідомленні також зазначено:

«Кошти повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам  через органи державної казначейської служби. З початку року Львівщина отримала кошти зазначеної субвенції в сумі 442,9 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 9,0 млн. гривень.  На даний ресурс в повному обсязі забезпечує виплату державних допомог і допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, нарахованих у лютому цього року».

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу