Львівщина отримала з державного бюджету 1,2695 млн. гривень на виплату соціальної допомоги дітям

09:35 24 лютого 2015 р.


Фото: news.meta.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, нашій області скеровано з державного бюджету 1 269,5 тис. грн. субвенції на виплату соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації сьогодні, 24 лютого, «Щоденному Львову»:

«У лютому місяці 2015 року Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» в сумі 1 269,5 тисячі грн., які повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням, що дозволило вчасно забезпечити проведення виплат державної соціальної допомоги, нарахованої у лютому цього року. Всього протягом січня – лютого 2015 року нарахування такої соціальної допомоги становило 2 487,7 тисячі гривень.

Станом на 01 лютого 2015 року соціальна допомога виплачується на 394 дітей (з них 21 дитина, яка переїхала із зони проведення АТО) та 145 осіб прийомних батьків та батьків-вихователів, які одержують грошове забезпечення (з них 3 батьків-вихователів та 1 прийомна мама, які переїхали із зони проведення АТО). Розписом Державного бюджету України для Львівської області у 2015 році передбачені асигнування в частині коштів зазначеної субвенції в розмірі 18 134,1 тисячі гривень».

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу