Львівщина отримала цього року 1,46 мільярда гривень субвенції для виплати десяти видів допомоги

10:48 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: vkurse.ua

Другий транш субвенції з державного бюджету повністю передано з обласного бюджету міським і районним бюджетам через органи державної казначейської служби.

Львівщина отримала в першому півріччі 2015 року кошти субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям і допомоги з догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу в сумі 1 мільярд 456,9 мільйона гривень. Найбільшу питому вагу в загальному обсязі становить допомога при народженні дитини (одноразова і щомісячні виплати) – 47,6 відсотка та соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 26,3 відсотка.

За рахунок зазначених коштів сповна забезпечено виплату 10 видів державної допомоги понад 250 тисячам одержувачам, нарахованих протягом січня-червня поточного року. Другий транш субвенції з державного бюджету, відповідно до нарахованих у червні обсягів в сумі 25,4 мільйона гривень, у вівторок, 23 червня, повністю передано з обласного бюджету міським і районним бюджетам через органи державної казначейської служби.

Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу