Львівщина отримала на виплату допомоги дітям-сиротам 1,4 млн гривень

11:05 24 листопада 2016 р.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис запевнив, що отримані кошти у повному обсязі вже передали з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 24 листопада, що Львівщина отримала черговий транш субвенції з держбюджету на суму 1,4 млн. гривень. Ці кошти передбачені на виплату державної соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис, який запевнив: «Отримані кошти у повному обсязі вже передали з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням. Це дозволило вчасно забезпечити проведення виплат державної соціальної допомоги, нарахованої у листопаді цього року».

Загалом впродовж січня-листопада цього року Львівщина отримала таку соціальну допомогу у розмірі 15,5 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу