Львівщина отримала 1,4 млн. гривень на виплату допомоги дітям-сиротам

19:42 26 липня 2016 р.


Фото: erve.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Надані кошти в повному обсязі вже передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам».

«Львівщина отримала 1,4 млн гривень субвенції на виплату соціальної допомоги дітям-сиротам», – повідомили сьогодні, 26 липня, в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Львівська область отримала черговий транш субвенції з держбюджету у сумі 1,4 млн. гривень. Ці кошти передбачені на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Про це повідомив начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, який зазначив: «Надані кошти в повному обсязі вже передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам. Це дозволило вчасно провести виплати державної соціальної допомоги, нарахованої у липні цього року».

Загалом впродовж січня-липня 2016 року Львівщина отримала таку соціальну допомогу у сумі 9 млн. 781тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу