Львівщина отримала 1,4 млн. гривень на виплату допомоги дітям-сиротам

19:42 26 липня 2016 р.

  • 0


Фото: erve.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Надані кошти в повному обсязі вже передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам».

«Львівщина отримала 1,4 млн гривень субвенції на виплату соціальної допомоги дітям-сиротам», – повідомили сьогодні, 26 липня, в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Львівська область отримала черговий транш субвенції з держбюджету у сумі 1,4 млн. гривень. Ці кошти передбачені на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Про це повідомив начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, який зазначив: «Надані кошти в повному обсязі вже передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам. Це дозволило вчасно провести виплати державної соціальної допомоги, нарахованої у липні цього року».

Загалом впродовж січня-липня 2016 року Львівщина отримала таку соціальну допомогу у сумі 9 млн. 781тисяч гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

10:57 26 травня 2020 р.

Мешканці Брюховичів і сусідніх сіл перекрили трасу: не хочуть до Львова

Мешканці кількох сусідніх зі Львовом сіл вранці у вівторок, 26 травня, перекрили рух транспорту на трасі Львів-Краковець у селі Підрясне Яворівського району. У такий спосіб протестувальники виступають за утворення окремої Брюховицької ОТГ,

Рубрика: Ситуації

10:00 26 травня 2020 р.

У Львові буде крематорій: церква має умову — щоб прах був відданий землі

У Львові працюють над проектом будівництва крематорію. Адже, як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, це питання стає дедалі актуальнішим, оскільки землі для поховання на кладовищах міста вистачить приблизно на 1 рік. У Львові щодня ховають в середньому 23−25 померлих.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу