Львівщина отримала на виплату допомоги 240,9 млн. гривень

12:15 7 липня 2016 р.

  • 0


Фото: vkurse.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Держсубвенція в повному обсязі забезпечила виплату допомог у липні».

«Днями Львівська область отримала перший транш субвенції з державного бюджету на виплату в липні державних допомог у сумі 240,9 млн гривень»,– повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Субвенція покриває виплати сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Зауважимо, що з початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі один мільярд і 933 мільйонів гривень, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 255,2 млн. гривень (на 15,2 %). Зазначені кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у липні поточного року».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації