Львівщина отримала на пільги й субсидії 38,9 млн. гривень

19:48 26 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили, що заборгованість «Залізничнетеплоенерго» за спожитий природний газ перед «Нафтогазом України» буде зменшено.

«Сьогодні, 26 липня, Львівщина отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 38,9 млн. гривень на проведення розрахунків із наданих населенню пільг і житлових субсидій за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги», – повідомили сьогодні, 26 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Іван Нос запевнив: «Це дозволило одночасно зменшити заборгованість ЛКП «Залізничнетеплоенерго» за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України» в сумі один мільйон гривень, а також водопровідно-каналізаційних та житлово-експлуатаційних підприємств області за електроенергію перед ПАТ «Львівобленерго» – 36,4 млн. гривень (у тому числі ЛКП «Львівовдоканал» – вісім мільйонів гривень) та ДП «Енергоринок» – 1,5 млн. гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:48 7 червня 2020 р.

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

Міська комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня розглянула результати роботи моніторингових груп щодо дотримання підприємцями та мешканцями карантинних обмежень. Через виявлені порушення вирішено призупинити діяльність двох закладів.

Рубрика: Ситуації

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації