Львівщина отримала на державні допомоги 31,8 млн. гривень

12:05 22 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: Субвенція покриває виплати сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами першої й другої групи внаслідок психічного розладу».

«Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату в липні державних допомог у сумі 31,8 млн гривень», – повідомили прес-службі облдержадміністрації, де також розповіли подробиці: «Субвенція покриває виплати сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами першої й другої групи внаслідок психічного розладу. Зауважимо, що з початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі 1 млрд. 965 млн. гривень, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 259,9 млн. гривень (на 15,2 %). Зазначені кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у липні поточного року».

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу