Львівщина отримала 4,7 млн. гривень на виплату соціальних допомог

09:45 10 березня 2017 р.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків запевнив, що отримані кошти вже передали міським і районним бюджетам.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 10 березня, що Львівська область отримала чотири мільйони 780 тисяч гривень субвенційних коштів із держбюджету на виплату допомог на дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною». Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків запевнив, що отримані кошти  вже передали міським і районним бюджетам, й що вони забезпечують у повному обсязі проведення виплат державних соціальних допомог і грошового забезпечення відповідно до зареєстрованих в органах державної казначейської служби фінансових зобов’язань.

Про це поінформували сьогодні, 10 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу