Львівщина отримала 281,4 млн. гривень для допомоги малозабезпеченим

10:40 10 березня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що отримані кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у березні.

«Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Виплати в сумі 281,4 млн. гривень повністю передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням», – повідомили сьогодні, 10 березня, у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Отримані кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у березні поточного року. Із початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі 898,6 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 124,9 млн грн або 16,1%», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу