Львівщина отримала 281,4 млн. гривень для допомоги малозабезпеченим

10:40 10 березня 2017 р.

  • 0

В облдержадміністрації запевнили, що отримані кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у березні.

«Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Виплати в сумі 281,4 млн. гривень повністю передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням», – повідомили сьогодні, 10 березня, у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Отримані кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у березні поточного року. Із початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі 898,6 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 124,9 млн грн або 16,1%», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації