Львівщина отримала 218,4 млн. гривень субвенції

18:00 19 грудня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: novoselica-rda.cv.ua

У середу, 19 грудня, Львівщині перерахували 218,4 млн. гривень субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з наданих населенню пільг та житлових субсидій в оплаті за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Перерахована субвенція дасть можливість місцевим бюджетам погасити заборгованість з пільг та субсидій станом на 1 грудня 2018 року з природного газу в сумі 144,8 млн. гривень, теплової енергії – 36,6 млн. гривень, електричної енергії – 14,7 млн. гривень, послуг водопостачання і водовідведення – 7,1 млн. гривень та квартирної плати – 14,6 млн. гривень».

«Окрім цього, за рахунок отриманих коштів буде завершена виплата монетизованих субсидій сім’ям, які мали економію за опалювальний сезон 2017-18 років у еквіваленті 100 кубометрів газу та 150 кВт електроенергії, яка використовувалась на опалення. Для цього місцевим бюджетам перераховується 733,8 тисячі гривень для подальшого їх спрямування на персональні рахунки громадян, які включені у відповідні списки на виплату», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Обсяг субвенції з державного бюджету на надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу збільшено для Львівської області на 12,8 млн. гривень, поступлення якої очікуються найближчими днями. Це дасть змогу в повному обсязі погасити заборгованість місцевих бюджетів з цих виплат станом на 1 грудня 2018 року», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації,

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу