Львівщина отримала 19,5 млн. гривень на виплату соціальних допомог

13:15 2 грудня 2016 р.

В облдержадміністрації запевнили, що транш субвенції з державного бюджету в сумі 19,5 млн. гривень повністю передано місцевим бюджетам для спрямування за призначенням.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 грудня, що Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. У повідомленні також зазначається, що виплати в сумі 19,5 млн. гривень повністю передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням, й що вони в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у листопаді поточного року.

В облдержадміністрації також запевнили, що з початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі три мільярди 147,3 млн. гривень, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 374,9 млн. гривень або 13,5%.

dailylviv.com

До теми

11:59 18 січня 2021 р.

Уряд звільнив з посади головного лісівника України

Кабінет Міністрів звільнив Василя Кузьовича з посади голови Державного агентства лісових ресурсів та поклав виконання обов'язків керівника цього органу на Юрія Болоховця.

Рубрика: Ситуації

23:02 17 січня 2021 р.

У Львові розшукують вагітну маму двох дітей, яка зникла дорогою з пологового будинку

У неділю, 17 січня, Шевченківський відділ поліції оголосив у розшук 31-річну Оксану Бекеш. Мати двох дітей, яка перебуває на третьому місяці вагітності, зникла два дні тому: вона поїхала на огляд до лікаря у пологовий будинок на вул. Раппопорта, проте звідти додому не повернулася.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу