«Львівобленерго» знеструмило будинки на восьми вулицях та одній площі

09:25 5 червня 2015 р.


Фото: zakazelektrika.kiev.ua

Енергетики повідомили, що вони повернуть о 17.00 електропостачання тим, кого позбавили у зв’язку із плановими ремонтними роботами.

Сьогодні, 5 червня, «Львівобленерго» знеструмило до 17.00 через ремонтні роботи на підстанції №1492 у Львові своїх споживачів у будинках №20, №20а, №20б, №11а та №12 на вулиці Бортнянського, в будинку №26а на вулиці Квітки-Основяненка й будинку №25 – на вулиці Сорохтея. Своєю чергою, у зв’язку із плановими ремонтними роботами на підстанції №1086 у Львові, електропостачання позбавлені до 17.00 мешканці будинку №5 на площі Князя Святослава. Натомість у Винниках через ремонтні роботи на підстанції №962 знеструмлені вулиці Злагоди, Львівська, Просвіти, Стуса й Шевченка. Про це повідомили в прес-службі (відділі корпоративних зв’язків) ПАТ «Львівобленерго».

dailylviv.com

До теми

23:22 12 травня 2021 р.

Завтра на Львівщині відновлять сполучення між частинами дороги Львів-Луцьк, де обвалилася секція мосту

Від 13 травня відновлюють сполучення між частинами дороги "Львів-Луцьк", де обвалилася секція мосту у селі Гайок. Обласні маршрутки доїжджатимуть до обваленого моста, пасажири переходитимуть пішохідним переходом, і з іншої сторони річки Західний Буг пересідатимуть на автобус цього ж рейсу.

Рубрика: Ситуації

19:32 12 травня 2021 р.

У Львові - нашестя гадюк. Влада порадила звертатися в ДСНС

У Львові місцеві жителі виявили велику популяцію гадюк. Зазвичай ці плазуни не наближаються близько до людей, проте у мікрорайоні Рясне-2 вони живуть біля школи й навіть заповзають у під'їзди.

Рубрика: Ситуації

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу