«Львівобленерго» відновило електропостачання лише одному з водоканалів

17:28 25 лютого 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

У відділі корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго» повідомили у середу: «Залишається без послуг електропостачання КП «Бориславводоканал».

У відділі корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго» повідомили сьогодні, 25 лютого:

«ПАТ «Львівобленерго» відновило електропостачання КП «Дрогобичводоканал», враховуючи надані водоканалом гарантійні зобов’язання про погашення забогованості на суму 1 млн 535 тис. грн.

Залишається без послуг електропостачання КП «Бориславводоканал», якому було припинено електропостачання 24 лютого 2015 року. На сьогодні борг КП «Бориславводоканал» за спожиту електричну енергію становить 1 млн 511 тис грн.

Згідно з чинним законодавством України ПАТ «Львівобленерго» зобов’язане припиняти послуги електропостачання споживачам-боржникам. Невиконання споживачами своїх договірних зобов’язань призводить до соціальної напруги, а також загрожує життєзабезпеченню Львівщини».

До теми

20:58 20 вересня 2021 р.

У 2023 році українців перепишуть по-новому

У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення. Востаннє його проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проект, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.

Рубрика: Ситуації

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу