«Львівобленерго» припиняло електропостачання ще й боржникам в Оброшино

17:35 18 жовтня 2013 р.


Фото: http://kropyva.ck.ua

Але виправдовується, що «власники помешкань у новобудовах стають заручниками бездіяльності підприємств-забудовників».

Відділ корпоративних зв’язків «Львівобленерго» повідомляє сьогодні, 18 жовтня, що цим підприємством було тимчасово припинене електропостачання об’єктів ПП «Зубр» – новобудов за адресою проспект Вольського, 9-10 у селищі міського типу Оброшино Пустомитівського району – у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію на суму «аж» 7 тис. грн. А в «Роз’ясненні...» з цього приводу його автори виправдовуються:

«Знову повторюється ситуація, коли власники помешкань у новобудовах стають заручниками бездіяльності підприємств-забудовників. Про припинення електропостачання ПП «Зубр» було офіційно повідомлено 9 жовтня 2013 року. Електропостачання ПП «Зубр» буде відновлено сьогодні, враховуючи зобов’язання ПП «Зубр» щодо погашення заборгованості. На сьогодні електропостачання об’єктів за адресою пр. Вольського, 9-10 у смт Оброшино Пустомитівського району здійснюється на підставі договору між ПАТ «Львівобленерго» та ПП «Зубр» на електропостачання будівельного майданчика.

Договірні відносини між ПАТ «Львівобленерго» та власниками помешкань за адресою пр. Вольського, 9-10 у смт Оброшино відсутні. Для укладення прямих договорів про користування електричною енергією між ПАТ «Львівобленерго» та мешканцями забудовник повинен здійснити розпуск загальнобудинкового обліку електроенергії згідно з вимогами чинного законодавства України та нормативних документів.

Як повідомляв «ЩЛ», 17 жовтня «Львівобленерго» частково припиняло електропостачання «Дрогобичводоканалу».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу