«Львівгаз» рекомендує споживачам своєчасно повідомляти показання лічильників

12:45 2 грудня 2015 р.


Фото: poradu.pp.ua

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно.

«Щоб нарахування за природній газ відповідали фактичним показанням лічильника, ПАТ «Львівгаз» просить споживачів щомісяця повідомляти дані свого приладу станом на перше число», – повідомили сьогодні, 2 грудня, «Щоденному Львову» в ПАТ «Львівгаз», де також поінформували:

«Найкраще передавати показання через «особистий кабінет», попередньо зареєструвавшись на сайті «104.ua», адже дані лічильника, які відправлені споживачем з «особистого кабінету» зараховуються на особовий рахунок у той же день.  Процедура та терміни передачі показань передбачена новим Кодексом газорозподільних систем, затвердженим Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг.

Із прийняттям документу було змінено терміни передачі показань лічильника. Відтепер споживачі мають фіксувати фактичні дані приладу станом на перше число місяця наступного за розрахунковим. Прийом показань здійснюється з першого по п’яте число включно.

Зняття показань приладів обліку проводиться споживачем самостійно. У такий спосіб, своєчасно подавши дані лічильника, споживач може бути впевненим, що сплачує саме за той обсяг газу, який використав.

Натомість фахівці ПАТ «Львівгаз» проводять контрольне знятті показань лічильника не рідше, аніж раз у півроку. Перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Король зазначив:

«Обсяг використаного газу розраховується за календарний місяць – із першого по перше число. Якщо споживач передасть показання лічильника зафіксовані станом на перше число, то фактичні дані будуть відображені у квитанції. Споживачам, в яких відсутні показання лічильника, або передані у 20-х числах місяця, за період відсутності даних приладу, обсяг спожитого газу визначається розрахунковим методом.

Процес розрахунку спожитого газу у випадку відсутності показань лічильника також визначений законодавством – прогнозований розрахунок здійснюється за спеціальними профілями споживачів та базується на минулорічних даних обсягу спожитого газу конкретного споживача. Саме тому у споживачів, які вчасно не подають показання лічильників розрахункове визначення використаного палива може бути більше або менше фактичного». 

Тому, щоб уникнути непорозумінь при нарахуваннях, споживачам потрібно фіксувати показання лічильників станом на перше число та у зручний для себе спосіб передавати їх до газового господарства. Найкраще це роботи: через «особистий кабінет», попередньо зареєструвавшись на сайті «104.ua»; за номером управління газового господарства 032–259-11-04 щодня, окрім вихідних, з 08:00 до 17:15; передати дані лічильника можна також через контакт-центр із 08:00 до 20:00 за телефонами  032-2907-104; 067-21-77-104 або e-mail: contact@lv.104.ua, СМС-повідомленням на номер 098-104-1-104, вказавши особовий рахунок та показник лічильника

Оскільки обробка даних, переданих через інші засоби зв’язку, окрім особистого кабінету, може зайняти кілька днів, то газорозподільне підприємства радять не відтягувати подання показань лічильника на п’яте число та повідомляти їх впродовж наступних трьох днів після першого числа.  За додатковою інформацією звертайтеся до фахівця із зв’язків із громадськістю Оксани Горак (телефон 097 900 92 09, e-mail: oksana.horak@lvgas.com.ua, presinfo@ukr.net».

dailylviv.com

До теми

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

11:35 20 жовтня 2020 р.

У Львові чоловік погрожував кинутися під поїзд (відео)

Учора вдень, близько 15-ї години, надійшов виклик від чоловіка, який хоче покінчити із життям на Залізничному вокзалі. Він сказав поліцейським, що кинеться під швидкісний потяг на першому пероні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу