«Львівелектротранс» призупинив рух трамваїв

09:00 1 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.ua

У зв’язку зі заміною частини трамвайної колії на вулиці Івана Франка, до понеділка 2 жовтня припинено рух трамваїв №3, №4 та №5.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також поінформували: «А трамваї №2, №8 та №9 курсуватимуть за зміненими маршрутами, натомість трамваї №1, №6 та №7 курсуватимуть без змін».

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю «Львівелектротрансу» Іван Бондар розповів: «Ремонтні роботи на вулиці Івана Франка виконуватиме служба колії «Львівелектротрансу». Заплановано замінити близько 35 метрів колії. Роботи пройдуть на ділянці від вулиці Івана Франка, 26 у напрямку до центру. Усі ремонтні роботи пройдуть у стислі терміни і уже 2 жовтня зранку ділянка буде відкрита для проїзду транспорту».

«Відтак, припинено рух трамваїв вулицею Івана Франка. У неділю трамваї курсуватимуть за зміненими маршрутами. Зокрема, трамвай №8 буде курсувати від зупинки «Академія мистецтв» до зупинки «вулиця Вернадського».  Натомість трамвай №2 рухатиметься вулицями Коновальця й Личаківською на Погулянку й в зворотному напрямку. Трамвай №9 курсуватиме від вокзалу вулицями Руською й Личаківською на Погулянку та в зворотному напрямку вулицею Дорошенка на вокзал», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини