«Львівавтодор» очікує рішення тендерного комітету

14:10 27 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівавтодор» очікує рішення тендерного комітету про визнання переможця аукціону з визначення компанії, яка виконуватиме реконструкцію площі Двірцевої.

Про це повідомили в четвер, 27 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Прес-секретар «Львівавтодору» Олексій Хміль розповів: «Вчора на сайті «ProZorro» відбувся аукціон з вибору компанії, що виконуватиме роботи з реконструкції площі Двірцевої (біля Залізничного вокзалу). Найнижчу ціну запропонувало ТзОВ «Онур» – 165,5 млн. гривень. Зараз ми очікуємо рішення тендерного комітету про визнання переможця. Коли отримаємо рішення, з переможцем буде підписано договір на виконання робіт».

Олексій Хміль пояснив: «Після підписання договору підрядник ще має отримати дозвіл на початок проведення робіт, що дасть можливість розпочати реконструкцію площі. Усі ці процедури можуть тримати місяць часу. І лише після цього підрядник зможе приступити до роботи».
Прес-секретар «Львівавтодору» повідомив також: «Сподіваємося, що реконструкцію площі вдасться розпочати ще цього року. Назагал виконання усіх будівельних та ремонтних робіт з ремонту площі Двірцева становитиме 18 місяців. Проектом реконструкції площі Двірцева передбачено влаштування нового освітлення і трамвайних колій, встановлення антипаркувальних стовпців, побудова посадкових платформ на зупинках та трамвайної диспетчерської, заміна фонтану, висадка нових дерев та кущів і встановлення вуличних меблів та інше».

«Торги на реконструкцію площі Двірцевої ЛКП «Львівавтодор» оголошував двічі. На перший тендер подались ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». Однак до поданої документації одного з учасників були зауваження, оскільки вони не відповідали вимогам конкурсу. Тому його пропозицію відхилили. Оскільки після цього залишався лише один учасник, тендер вважався недійсним, бо відповідно до законодавства, учасників має бути мінімум двоє», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу