Львів зняв усі карантинні обмеження для закладів громадського харчування, готелів, спортивних залів і фітнес-центрів

09:57 8 липня 2020 р.

Фото до новини

Вчора на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС прийняли рішення щодо послаблення карантинних заходів, у зв’язку із покращенням епідситуації у місті. Так, за словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, відсьогодні низка закладів зможе поновити свою роботу у повному обсязі.

«Вчора відбулось засідання нашої міської комісії ТЕБ і НС. Ви знаєте, що 2 тижні тому було прийняте рішення, відповідно до якого можна було, аби 10 людей перебували у приміщенні. Вчора ж були зняті будь-які обмеження на перебування. Відповідно, заклади громадського харчування, готелі, спортивні зали, фітнес-центри, фактично, відновлюють свою діяльність від сьогоднішнього дня у повноцінному форматі, але за дотримання карантинних умов. Зокрема, ми говоримо про дезінфекцію, прибирання приміщення, забезпечення дистанції тощо.

Рекомендація щодо роботи закладів громадського харчування до 22 години була прийнята на державному рівні, і ми справді уникали багато некоректностей. Якщо відвідувачі приходили у 21.50 по каву, то їх не виганяли в 22.00. Тому заклади зможуть працювати, відповідно до того режиму роботи, який в них є визначений. Справді була рекомендація, якщо заклад може, організовувати роботу до десятої, але вчорашнім рішенням ця рекомендація була вже знята. Тому заклади можуть працювати у повноцінному режимі", — зазначив Андрій Москаленко у прямому ефірі радіо «Люкс ФМ».

Також він додав, що наразі місто інспектує готовність до роботи культурних установ та закладів дошкільної освіти.

«Відсьогодні відбувається обстеження того, чи готові до відкриття кінотеатри, театри, культурні установи. Також йдеться про можливість проведення культурних подій, з дотриманням правил 1 людина на 5 м2. Також розглядається можливість роботи дитячих юнацьких спортивних шкіл та садочків.

Більшість мереж театрів та кінотеатрів вже проінспектовані, ми інспектували їх впродовж минулого тижня. Можу сказати, що вони є більш ніж готовими та просто чекають дня запуску. Знаю, що ще частина закладів сьогодні-завтра будуть проінспектовані. Ми сподіваємось, що якщо ситуація, яка є по тенденціях кількості інфікованих, буде продовжувати спадати, то на наступному засіданні ми можемо розглянути та поновити роботу цих закладів. Ми знаємо, що на них чекає велика кількість львів'ян, тому що всі насправді скучили за культурою. Звичайно, все буде із дотриманням всіх карантинних умов", — додав посадовець.

Про це повідомила Львівська міська рада.

У Львові цілий тиждень перевірятимуть кінотеатри, театри, дитячі садочки, спортивні школи, повідомляв "Щоденний Львів".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів